Чайна традиція

 

Часом дія чаю викликає подив: коли необхідно підбадьоритися - потрібно випити чаю; коли потрібно розслабитися, теж рекомендують чай.
І він нерідко може бути один і той же ...

Чайна традиція «Пересвіт» - один з напрямків Храму бойового мистецтва «Пересвіт».

Це система оздоровлення та підтримання здоров’я людини за допомогою спеціально відібраних якісних відомих колекційних чаїв.

Це вміння вести бесіду, приймати рішення, заспокоювати свої думки, або ж навпаки, знаходити свою порцію бадьорості, мати ясність розуму та отримувати необхідний стан за допомогою чашки чаю.
Чайна традиція «Пересвіт» була заснована Вчителем Храму «Пересвіт», Андрієм Петровичем Старовойтом. Він більше 15 років вивчає чайну традицію, відбирає кращі з кращих чаїв за їх впливом на здоров’я та стан людини. Досвід отриманий ним протягом багатьох років проведення чайних церемоній, робота з чаями по створенню необхідного стану, цінні знання зібрані з різних місць Китаю, чайних будинків та виробників, стали основою створення нового явища в нашому суспільстві!
Значимість чайної традиції «Пересвіт» в тому, що поєднуючи культури двох країн – України та Китаю, вона ввібрала в себе вчення про історію чаю, бережливе відношення до нього, традицію приготування чаю, психологію особистості, вплив чаю на стан людини у різних життєвих ситуаціях та його значення для формування світогляду сучасної людини, яка живе в стрімко розвиненому суспільстві.
Вже засновано чайну школу «Пересвіт», де проходять навчання бажаючі отримати унікальні знання, дізнатись тонкощі та особливості чайної справи, використовувати чаї в укріпленні свого організму, і звісно ж дивувати своїх друзів та рідних смачними чаями та приємними емоціями, і можливо, стати справжнім чайним майстром!


Чайна традиція «Пересвіт» не оминула і наше молоде покоління!

Для дітей та підлітків створено спеціальний курс чайної школи, де юні чайні майстри отримують знання про чайну традицію, дізнаються в яких ситуаціях і які чаї слід використовувати, працюють зі своїми емоціями, станом та відчуттями. Ці знання закладають міцний фундамент у процес формування здорової та сильної особистості!

Адже, як приємно будуть здивовані батьки, чиї діти під час стресових ситуацій замість обурення та негативних емоцій, запропонують знайти рішення за чашкою приготованого ними смачного чаю!