Шаолінь кунг-фу

 

Традиційна техніка бойового мистецтва храму Шаолінь – родоначальника всіх бойових мистецтв світу. 

 

Напевно кожен хлопець знає або чув слово «кунг-фу». І багато хто хотів би мати силу і спритність героїв фільмів про Шаолінь або майстрів східних єдиноборств. Діти і навіть дорослі із задоволенням спостерігали за пригодами Панди кунг фу та його друзів. Мільйони глядачів захоплювались такими акторами як Джекі Чан, Джет Лі, Донні Йен, ну і безперечно Брюсом Лі. Всі вони стали популярними завдяки бойовим мистецтвам.

Колись дуже давно монах Бодхідхарма відправився у мандри Китаєм, щоб зібрати у стінах Шаоліня кращих майстрів бойових мистецтв того часу. І він виконав задумане. З того часу Шаолінь став колискою східних бойових мистецтв, а слова «шаоліньський монах» асоціюються із майстром бойових мистецтв.

Але як же потрапити туди звичайному хлопцю із невеликого українського містечка? Не дивлячись на те, що світ став тіснішим завдяки машинам, поїздам та літакам, опинитись у далекому Китаї не так вже й легко, а вивчити китайську – надскладна задача. Але що ж тоді, попрощатись із дитячою мрією і продовжити бачити себе майстром бойових мистецтв тільки у ві сні? От і ні!

Кунг-фу в Україні

Майже двадцять років тому простий український хлопець виконав мрію мільйонів дітей і дорослих, відправившись у неймовірну і повну пригод подорож до Китаю в Храм Шаолінь. Там він зустрів свого Вчителя і почав тренувати не тільки своє тіло і дух, але і свідомість. Завдяки наполегливості і завзятості від досяг визнання своєї майстерності спочатку в Шаоліні, де отримав звання почесного монаха Шаоліня та ім’я Ши Де Ву (Доброчесний Воїн), а потім і у всьому світі. Не дивлячись на вмовляння залишитись, він повернувся на батьківщину і зробив усе, щоб збулись мрії сотень людей. Його ім’я Андрій Старовойт .

Спочатку він створив Школу бойових мистецтв «Пересвіт», а згодом розпочалось будівництво споруди Храму бойових мистецтв «Пересвіт». Чому саме Храм? Все просто, тіло кожної людини є храмом, що наповнений знаннями та здоров’ям, силою та енергією, тому що тільки таким він існуватиме багато-багато років. Усе це будь-хто бажаючий може отримати у Школі «Пересвіт», тому що кунг-фу дає можливість займатись людям будь-якого віку та статі. Ставши на шлях бойового мистецтва ви отримаєте ті дорогоцінні знання, що прийшли з глибини століть, вони спрямовані на покращення вашого фізичного та духовного здоров’я. Це не просто спортивна секція, де ви тренуєтесь з п’ятої до шостої, це спільнота людей, для яких такі поняття як здоровий спосіб життя, вірність, честь наповнені глибоким змістом.

 Кунг-фу для дітей і дорослих

Почавши тренуватись, навіть не маючи особливої фізичної підготовки, ви поринете в дивовижний світ бойових мистецтв. За перший рік навчання досвідчені Наставники навчать вас азам, допоможуть освоїти базові вправи шаоліньському кунг фу: стійки, махи ногами, розтяжку, і звичайно ж перший шаоліньський комплекс (таолу) – ву пу чуань. Усе це допоможе повірити у свої сили та здобути необхідні навички, щоб іти стопами відомих майстрів. За допомогою відточених прийомів та рухів ви зможете захистити себе та своїх близьких в екстремальних ситуаціях, але що найголовніше, ви навчитесь як у них не потрапляти. Можливо комусь із вас Учитель Школи відкриє містичні знання Храму Шаолінь, а хтось відтворить комплекс Тигра чи Дракона. Усе це реальність! Повірте у свої сили і зробіть крок, який відділяє від мрії, і ви назавжди зміните своє життя на краще!